Thunder Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In legatura cu AFK <_<

+2
Bobby
BUFFarwen
6 participanți

In jos

In legatura cu AFK <_< Empty In legatura cu AFK <_<

Mesaj  BUFFarwen Mar Noi 04, 2008 9:18 am

Pre multi AFK'isti in guild Neutral Nu zic, stau si eu AFK..dar incerc sa ma revansez fata de cei care m'au tinut AFK in party, stand si eu la randul meu on. Smile

Nu este nimeni obligat sa tina in party pe cineva care sta AFK tot timpul. Inteleg, aveti liceu, facultate, munca..nu e nicio problema, stai AFK 2-3 ore, dar nu de dimineata pana seara.

Astept si parerile voastre..




PS: Cum am mai spus, nu zic ca n'am stat AFK si eu, m'au tinut multi in party, membrii vechi pe care ii stiu si cu care zic ca'mi permit Smile
BUFFarwen
BUFFarwen

Mesaje : 58
Data de înscriere : 27/10/2008

Sus In jos

In legatura cu AFK <_< Empty Re: In legatura cu AFK <_<

Mesaj  Bobby Mar Noi 04, 2008 10:12 am

Eu sambata m-am enervat, tzineam 4 afk in party si am avut 2 la ks.. am facut 5 lev in 4 ore dela 307-312....mai bine ma duc in bc si fac 5 lev in 20 min Arrow Arrow
Bobby
Bobby

Mesaje : 79
Data de înscriere : 29/10/2008

Sus In jos

In legatura cu AFK <_< Empty Re: In legatura cu AFK <_<

Mesaj  BagheruTZa_TheSun Mar Noi 04, 2008 3:55 pm

deci eu as zice asa sa se stea AFK noaptea mai ales cu randu

sta unu juma de noapte pan ala 2-3 dupa care mai sta unu ! sau sa stea cate 2 ca sa nu se plictiseasca
nu sa stea 4 afk si unu chior de somn sta si el afk pana isi baga ceva si se culca !

si ziua la fel stai afk 1 ora da nu pleci si lasi afk ! bine am lasat si eu 2-3 ore dar daca stiu ca e mai mult de 2 ore ma duc in exile si las afk ca stiu ca nu ma deranjeaza nimeni ! asa ca ar trebui si voi sa va ivatzatzi sa nu mai statzi afk !

Cate odata tzip pe guild daca e cineva si canci nu raspunde nimeni !
BagheruTZa_TheSun
BagheruTZa_TheSun

Mesaje : 30
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 34

Sus In jos

In legatura cu AFK <_< Empty Re: In legatura cu AFK <_<

Mesaj  Florin Mar Noi 04, 2008 9:17 pm

eu nush ce sa zic in legatura cu asta adevaru e k si eu am stat afk dar sincer nu imi place sa las afk mai bn ies dak am ceva treaba ies nu zic sa nu se stea afk dar sunt multi care nu stau on si vor numa afk asa ceva nu e posibil si trebe inteasa treaba asta nu pot sta 2 sau 3 sau 5 oameni nonstop trebe discutat eu de moment nu o sa mai intru o perioada pe joc k nu mai prea am timp dar trebe organizata treaba asta
Florin
Florin
Admin

Mesaje : 47
Data de înscriere : 27/10/2008

http://thunder.forumotions.net

Sus In jos

In legatura cu AFK <_< Empty Re: In legatura cu AFK <_<

Mesaj  Thunder Mar Noi 04, 2008 10:01 pm

Buna seara. Am citit si eu ce-a scris fiecare si sunt cu totul de acord cu voi. Trebuie sa facem ceva in legatura cu AFK-ul asta ca nici mie nu-mi place.Va inteleg ca am stat si eu de cateva ori la party si am observat ca se sta foarte mult afk.O sa facem un regulament sa se stea cate 2 membri on in party cu randul.Asa nici nu se mai pierd spoturi/tarkuri.O sa vb cu Cristy sa faca un regulament si sa-l puna aici pe forum sa-l vada toti

Thunder

Mesaje : 4
Data de înscriere : 29/10/2008

Sus In jos

In legatura cu AFK <_< Empty Re: In legatura cu AFK <_<

Mesaj  BUFFarwen Mier Noi 05, 2008 2:24 pm

Eu m'am saturat, sincer. Sunt unii in guild care ma scot din sarite..pur si simplu imi vine sa ies din guild...si exact asta o sa fac. Numai AFK..stau sa chem pe unu si pe altu din 7264872 de guilde sa vina sa ne tina spotul sau tarcul. M'am saturat sa ma rog de toti..



Vio, nu te supara dar o sa ies din guild... Oricum mai am 3 rr si fac full, dar macar le fac linistita, fara sa imi fac nervi.
BUFFarwen
BUFFarwen

Mesaje : 58
Data de înscriere : 27/10/2008

Sus In jos

In legatura cu AFK <_< Empty Re: In legatura cu AFK <_<

Mesaj  [Marius} Mier Noi 05, 2008 8:32 pm

va rog sa nu va suparati pe mn insa daca suntem in pt si cnv este AFK eu unu nu o sa ii mai dau pt pana nu revine la pc asha poate o sa invetza k tre sa mai stea si ON (Excludem cazurile in care tre sa plece la munk.scoala...etc)
[Marius}
[Marius}

Mesaje : 4
Data de înscriere : 30/10/2008

Sus In jos

In legatura cu AFK <_< Empty Re: In legatura cu AFK <_<

Mesaj  Bobby Mier Noi 05, 2008 9:19 pm

Acest topic a fost facut pentru 4-5 playeri, care viziteaza acest forum Arrow Arrow Arrow
Bobby
Bobby

Mesaje : 79
Data de înscriere : 29/10/2008

Sus In jos

In legatura cu AFK <_< Empty Re: In legatura cu AFK <_<

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum